Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інспектор дипломно-паспортного бюро (відділу)

Інспектор дипломно-паспортного бюро (відділу)

Завдання та обов’язки. Оформлює та видає дипломи, кваліфікаційні свідоцтва та інші документи, що підтверджують кваліфікацію, необхідну для виконання обов’язків на судні, спеціалістам плавскладу. Оформлює, видає, перепрописує, продовжує термін дії посвідчень особи моряка. Веде картотеку дипломів, посвідчень, сертифікатів, кваліфікаційних свідоцтв моряка. Реєструє в журналі видавання дипломів, сертифікатів, кваліфікаційних свідоцтв, посвідчень моряка. Відбирає посвідчення моряка та заяви до них та інші документи, що підлягають знищенню. Веде діловодство всіх видів документів.

Повинен знати: основи чинного законодавства; основні положення державної системи діловодства; вимоги міжнародних конвенцій щодо оформлення та видавання дипломів, посвідчень, кваліфікаційних свідоцтв; положення та керівні документи про оформлення дипломно-паспортної документації; правила користування комп’ютером; англійську мову (морську специфіку); основи організації праці.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта, професійно-технічна освіта й стаж роботи, пов’язаної з діловодством, не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору