Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інспектор з розслідування аварій суден

Інспектор з розслідування аварій суден

Завдання та обов’язки. Бере участь у роботі комісій із розслідування та розбору аварійних випадків, що сталися із суднами під час плавання або на стоянці. З’ясовує обставини та причини, за яких трапилась аварійна подія, вивчає наслідки аварій та встановлює осіб, винних у цьому. Встановлює порушення технічної експлуатації судна, правил його завантаження, організації та несення вахтової служби. Готує документи з розбору аварійних випадків згідно з відповідними положеннями та складає висновок, веде аварійно-претензійні справи, бере участь в судовому (арбітражному) розбиранні.

Веде облік аварійного діловодства в спеціальній книзі. Розробляє рекомендації та заходи щодо запобігання аваріям суден. Контролює готовність та роботу рятувальних буксирів, плавзасобів, що призначаються для патрулювання в портових водах, для виявлення та ліквідації забруднення акваторії порту. Веде облік та поповнення технічної бібліотеки навігаційними посібниками, картами видання гідрографічного управління. Одержує дані про надходження навігаційних повідомлень і попереджень мореплавцям та перевіряє їх виконання. Контролює облік повідомлень щодо забруднення акваторії порту.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, інструкції та положення про порядок розслідування аварій суден; правила, інструкції та інші керівні документи, що регламентують безпеку мореплавання, ліквідацію наслідків аварій та їх запобігання; нормативні матеріали та міжнародні конвенції щодо запобігання зіткненню суден (МППСС), охорони природного навколишнього середовища та інші; нормативні документи, які регламентують організацію суднової служби; Кодекс торговельного мореплавства України ; структуру порту, систему оперативного регулювання судноплавства на підходах до порту; правила виконання лоцманських і криголамних операцій; організацію та правила проведення рятувальних операцій в акваторії порту та прилеглих до порту водах; технічні засоби рятувальної служби; правила коригування, комплектування та зберігання карт та керівництв для плавання на суднах; правила ведення встановленої документації; англійську мову (морську специфіку); основи економіки морського транспорту; організації праці та управління; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією в галузі морського транспорту: для спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору