Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інспектор-капітан

Інспектор-капітан

Завдання та обов’язки. Бере участь у державних кваліфікаційних комісіях, у роботі комісії з контролю за суднами на їх відповідність міжнародним та національним вимогам, оцінюванні компетентності екіпажів. Організовує підготовку матеріалів для участі у роботі міжнародних організацій із питань, які входять до його компетенції. Бере участь у розробленні та здійсненні заходів, які спрямовано на підвищення професійного рівня та якості роботи працівників відділів, регіональних інспекцій та інспекцій контролю державного нагляду. Перевіряє виконання міжнародних конвенцій, а також підтримання на належному рівні професійної майстерності екіпажів морських та річкових суден.

Повинен знати: чинне законодавство; нормативні документи та міжнародні конвенції з питань безпеки судноплавства та охорони навколишнього природного середовища; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією капітана на суднах: для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору