UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Технічні службовці
  4. Оператор диспетчерської руху та навантажувально-розвантажувальних робіт на морському транспорті

Оператор диспетчерської руху та навантажувально-розвантажувальних робіт на морському транспорті

Завдання та обов’язки. Виконує розпорядження диспетчера (з флоту, порту), доповідає про їх виконання. Стежить за обробленням суден і виконанням плану вантажно-розвантажувальних робіт у порту та готує про це дані до диспетчерської наради. Готує копії змінно-добових планів оброблення суден у порту та подає їх начальникам дільниць (районів). Приймає телефонограми, радіограми щодо оброблення суден і вагонів. Сповіщає вантажоодержувачів про час надходження вантажів на їхню адресу. Веде оперативний облік та звітність.

Повинен знати: положення з диспетчерського керівництва роботою флоту і портів; судночасові норми оброблення суден у портах; порядок виконання вантажно-розвантажувальних робіт; основи інформатики, можливості обчислювальної техніки; правила внутрішнього трудового розпорядку; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта, професійно-технічна освіта й стаж роботи в сфері морського транспорту не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору