UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Електрогазозварник судновий

Електрогазозварник судновий

4-й розряд

Завдання та обов’язки. Виконує на судні електродугове зварювання вузлів та деталей суднових корпусних конструкцій, суднових трубопроводів 3 класу, суднових механізмів і обладнання у всіх просторових положеннях зварного шва, газове зварювання та різання металів згідно з компетентністю, що підтверджується сертифікатом. Здійснює наплавлення дефектів відповідальних деталей машин, механізмів та конструкцій. Стежить за справним технічним станом зварювального устаткування.

Повинен знати: правила, способи й методи виконання зварювальних та газорізальних робіт в обсязі завдань та обов’язків, за якими підтверджується компетентність; принцип роботи, правила експлуатації та обслуговування зварювального, газорізального й механічного устаткування, які експлуатує; основні властивості сталей, сплавів, електродів, що застосовуються; основи слюсарної справи; основи будови судна; призначення й розташування суднових відсіків, приміщень; терміни означення команд, які застосовуються на судні; правила користування відповідним внутрішнім зв’язком та системами аварійно-попереджувальної сигналізації; розташування на судні аварійно-рятувального, протипожежного обладнання, майна, інвентарю та його використання за призначенням; дії під час аварій, пожеж і сигналів тривоги; основні дії щодо запобігання забрудненню моря; англійську мову (морську специфіку) в обсязі, необхідному для розуміння команд і термінів.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації, підтвердження компетентності згідно з вимогами до професії електрогазозварника суднового. Стаж роботи за професією електрогазозварника 3 розряду на судноремонтному виробництві не менше 1 року.


5-й розряд

- у разі виконання електродугового зварювання суднових котлів та посудин, які працюють під тиском.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації, підтвердження компетентності згідно з вимогами до професії електрогазозварника суднового. Стаж роботи за професією електрогазозварника суднового 4 розряду не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору