UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Головний водолазний фахівець

Головний водолазний фахівець

Завдання та обов’язки. Здійснює загальне керівництво водолазною справою на підприємстві (в організації), яке має своїх територіальних підрозділах (загонах, групах) водолазних фахівців, виходячи з кількості водолазних станцій. Контролює роботу водолазних фахівців, додержування установлених вимог щодо організації водолазних робіт. Розглядає і узгоджує проекти складних робіт з використанням водолазної праці, інструктивні та інші нормативні документи, які регламентують вимоги безпеки праці водолазів з урахуванням специфічних умов виконуваних робіт. Веде питання, які пов’язані з організацією матеріально-технічного постачання водолазних робіт, з забезпеченням ремонту водолазного спорядження і устаткування. Розроблює

Кваліфікаційні вимоги для водолазів усіх класів класифікації і груп спеціалізації водолазних робіт. Входить до складу Центральної водолазної кваліфікаційної комісії (ЦВКК).

Повинен знати: постанови, накази, інструкції, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з організації водолазних робіт; водолазне діло на рівні водолазного фахівця, експлуатацію водолазного спорядження і устаткування; виконання усіх видів водолазних робіт; основи економіки, організації виробництва і праці та трудового законодавства; передовий вітчизняний та зарубіжний досвід виконання водолазних робіт; норми і правила охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту під час виконання водолазних робіт.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією водолазного фахівця: для магістра — не менше 3 років, спеціаліста — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору