UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник камери електрорадіонавігаційної

Начальник камери електрорадіонавігаційної

Завдання та обов’язки. Здійснює керівництво діяльністю електрорадіонавігаційної камери та її філіалів. Забезпечує своєчасний і високоякісний ремонт засобів радіозв’язку, що використовуються на суднах, радіонавігації та морехідних інструментів, задовольняє заявки суден на карти і посібники з плавання. Забезпечує впровадження передового досвіду, раціональної організації ремонтних робіт, справний стан засобів радіозв’язку, електронавігаційних приладів та інструментів на суднах.

Організує проведення технічних оглядів та модернізаційних робіт радіонавігаційного устаткування суден. Забезпечує своєчасне постачання суден змінно-запасними частинами, принадами електрорадіонавігації, гідроакустики, зв’язку і морехідним інструментом. Організує одержання від управлінь шляхів, каналів та гідрографічних установ карт і посібників з плавання, їх правильний облік та якісне коригування перед тим, як передати на судно. Консультує судноводіїв і радіотехнічний склад суден з питань обслуговування електрорадіонавігаційних приладів і засобів зв’язку.

Бере участь у інспекторських оглядах суден, розроблює заходи з раціональної організації ремонтних робіт, впроваджування нової апаратури зв’язку, електрорадіонавігації і навігаційно-штурманського устаткування. Контролює додержання правил та норм охорони праці та протипожежного захисту. Проводить виховну роботу у колективі, вживає заходів щодо укріплення трудової дисципліни.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження, методичні, керівні та інші документи, інструкції з ремонту, монтажу та випробування суднового електрорадіонавігаційного устаткування; організацію ремонту суднового навігаційно-штурманського устаткування; технічні характеристики, конструктивні особливості та експлуатаційні дані суднового устаткування і приладів електрорадіонавігації, гідроакустики, радіозв’язку; технологію ремонтних робіт; технічні умови, державні стандарти та стандарти підприємств; досягнення вітчизняної та зарубіжної науки в галузі радіонавігації; основи картографії; основи економіки та організації праці і управління; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією в електрорадіонавігаційній камері: для магістра або спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору