UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник контори транзитного флоту

Начальник контори транзитного флоту

Завдання та обов’язки. Організує фінансову діяльність виплатних пунктів, своєчасну видачу усіх видів заробітної плати та премії екіпажам суден, які знаходяться у межах суднового пароплавства, а також лінійному апарату служби перевезень і експлуатації флоту і служби синового господарства. Складає фінансові плани та звіти госпрозрахункових суден, нараховує фонди заробітної плати та економічного стимулювання екіпажів суден відповідно до діючого положення.

Організує систематичну документальну перевірку операцій виплатних пунктів, облік доходів (прибутків) і витрат, розрахунки, пов’язані з експлуатацією, орендою і комплексним обслуговуванням транзитного флоту; укладає договори та проводить оплату за виконання промисловими підприємствами капітального, середнього та аварійного ремонту суден, їх докування.

Проводить централізовану оплату устаткування та цінного інвентарю для флоту, забезпечує повне збереження коштів, матеріальних цінностей, які знаходяться у розпорядженні контори транзитного флоту. Відкриває та закриває розрахунковий, поточний та інші рахунки у банках. Укладає договори щодо поставок устаткування та інвентарю для транзитного флоту пароплавства. Організує роботу зі створення безпечних умов праці, виконання норм і правил охорони праці виробничої санітарії у підконтрольних галузях виробничої діяльності.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази в галузі фінансової та контрольно-ревізійної діяльності; Устав з дисципліни робітників річкового транспорту; Устав внутрішнього водного транспорту; правила технічної експлуатації річкового транспорту; положення з комплексного берегового обслуговування флоту; положення з технічного та господарського обслуговування флоту; методичні, нормативні та інші керівні матеріали фінансових і контрольно-ревізійних органів; порядок укладання та виконання господарських договорів; економіку водного транспорту; основи інформатики, можливості обчислювальної техніки (ПЕОМ); порядок розрахунку та виплати заробітної плати; організацію господарського розрахунку; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору