UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник причалу вантажного

Начальник причалу вантажного

Завдання та обов’язки. Організує згідно із змінно-добовим планом виконання перевантажувальних робіт на причалі або групі причалів виконання заходів з підвищення якості перевезення вантажів. Вживає всіх необхідних заходів до забезпечення збереження вантажів. Забезпечує найбільш раціональне використання трудових і матеріальних ресурсів на перевантажувальних і допоміжних роботах, здійснює контроль за веденням облікової та звітної документації з оброблення суден і залізничних вагонів, а також з виконання складських і допоміжних операцій. Координує роботу складських працівників і комплексних бригад портових робітників, забезпечуючи їх правильне розміщення та використання. Упроваджує передові методи праці комерційних працівників.

У практичній діяльності використовує найновіший вітчизняний і зарубіжний досвід з організації роботи порту. Контролює дотримання правил з технічної експлуатації перевантажувальних машин, вантажно-захватних пристроїв і складського устаткування. Аналізує виконання плану перевантажувальних робіт по кожному судну. Розроблює заходи, спрямовані на підвищення ефективності вантажних робіт. Стежить за додержанням правил охорони праці та протипожежного захисту.

Повинен знати: накази, розпорядження та інші керівні матеріали з питань виробництва, технічної і господарської діяльності. Устав з дисципліни працівників річкового транспорту; Устав внутрішнього водного транспорту; правила перевезення вантажів і тарифні керівництва; організацію та технологію перевантажувальних робіт; економіку, організацію і нормування праці; систему нормування і обліку стоянкового часу суден; методи господарського розрахунку; передовий вітчизняний та зарубіжний досвід в організації роботи порту правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 4 років, молодшого спеціаліста — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору