UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник району (вантажного), дільниці (вантажної, перевантажувального комплексу)

Начальник району (вантажного), дільниці (вантажної, перевантажувального комплексу)

Завдання та обов’язки. Здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю усіх ланок вантажного району (дільниці) порту. Забезпечує виконання плану перевантажувальних робіт. Керує роботою з вдосконалення організації, упровадження наукової організації праці. Керує розробленням і забезпечує упровадження заходів, спрямованих на дострокове оброблення суден і вагонів.

Забезпечує безпечні умови праці. Вживає заходів щодо запобігання забруднення водного басейну. Організує роботу з укріплення господарського розрахунку, поліпшення нормування праці, правильного застосування форм і систем заробітної плати та матеріального стимулювання, узагальнення та поширення передових прийомів і методів праці. Організує планування, облік і складання установленої звітності виробничо-господарської діяльності вантажної дільниці (району).

Здійснює підбір робітників і службовців, їх розставлення та доцільне використання. Контролює дотримання робітниками виробничої та трудової дисципліни, правил охорони праці і протипожежного захисту. Подає пропозиції щодо заохочування робітників, що відзначились, і накладання дисциплінарних стягнень на порушників виробничої та трудової дисципліни. Сприяє раціоналізації та винахідництву.

Повинен знати: постанови, накази, положення, розпорядження та інші керівні матеріали з виробничо-технічної та господарської діяльності району (дільниці); Устав з дисципліни робітників річкового транспорту; Устав внутрішнього водного транспорту; правила перевезень вантажів і тарифні керівництва; правила будови та безпечної експлуатації вантажопідйомних кранів; правила технічної експлуатації перевантажувальних машин портів; організацію технологічної підготовки та технологію виробництва перевантажувальних робіт; виробничі потужності та спеціалізації причалів району (дільниці); технічні характеристики, конструктивні особливості та режим роботи перевантажувального устаткування; графіки проведення технічних оглядів, профілактик і ремонту перевантажувальної техніки та іншого портового устаткування та гідротехнічних споруд, порядок проведення дефектації та випробувань, визначення обсягу і строків ремонту; вітчизняний та зарубіжний передовий досвід у галузі виконання перевантажувальних робіт, технічної експлуатації перевантажувальної техніки та її ремонту, організації та стимулювання праці; економіку, організацію праці та управління; техніко-економічне і виробниче планування; методи господарського розрахунку; діючі положення з оплати праці та форми матеріального стимулювання; основи трудового законодавства; правила перевезення вантажів і нафтовантажів; умови оброблення і обслуговування суден у портах; положення про взаємовідношення і взаємну відповідальність портів, пароплавств щодо виконання плану перевезення та перевалювання вантажів; договори та угоди, укладені портом з іншими організаціями; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, охорони навколишнього середовища.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 4 років, молодшого спеціаліста — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору