UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник вокзалу (річкового)

Начальник вокзалу (річкового)

Завдання та обов’язки. Організує роботу та ефективну взаємодію усіх структурних підрозділів вокзалу, спрямовує їх діяльність на успішне та якісне виконання усіх планових завдань, високу культуру обслуговування пасажирів, збільшення обсягу та розширення номенклатури послуг, що надаються пасажирам, як на вокзалі, так і на пасажирських суднах усіх ліній. Організує вивчення та впровадження вітчизняних та зарубіжних передових форм та засобів обслуговування пасажирів. Забезпечує безпечні умови посадки та висадки пасажирів та стоянки суден біля причалів. Організує на пасажирських причалах рятувальні пости, обладнані відповідним справним інвентарем.

Забезпечує належний санітарно-технічний стан усіх вокзальних приміщень, причалів, інших споруд та території вокзалу. Здійснює контроль за відправленням пасажирських суден у рейс відповідно до розкладу руху. Здійснює нагляд за додержанням трудової дисципліни, відповідного порядку на суднах, що знаходяться біля причалів, забезпечує безпеку їх стоянки, здійснює контроль за додержанням правил та норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту. Вживає заходів щодо забезпечення вокзалу кваліфікованими кадрами, найкращого використання знань та досвіду працівників, підвищення рівня їх кваліфікації, покращання житлових і культурно-побутових умов робітників та службовців.

Повинен знати: накази та інші керівні документи, що відносяться до діяльності річкових вокзалів, правила перевезення пасажирів, багажу та вантажу; будову та конструктивні особливості пасажирських причалів та інших споруд вокзалу, а також правила їх експлуатації і ремонту; основи економіки річкового транспорту; передовий досвід організації робіт з якісного обслуговування пасажирів; види та форми звітності щодо роботи вокзалу; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією в експлуатаційній діяльності: для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 4 років, молодшого спеціаліста — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору