UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник служби портового господарства та механізації

Начальник служби портового господарства та механізації

Завдання та обов’язки. Забезпечує підвищення ефективності використання виробничих потужностей портів пароплавства (судноплавної компанії), причалів клієнтури та їх технічне переозброєння, керує здійсненням технічної політики у сфері розвитку портів та причалів, спрямованої на підвищення перепускної здатності та розширення номенклатури вантажів, що перероблюються, підвищення продуктивності праці на перевантажувальних роботах, широке упровадження нової техніки, сучасних високопродуктивних перевантажувальних процесів, скорочення ручної праці.

Організовує облік наявності та руху перевантажувальної техніки, енергетичного, верстатного та ремонтного устаткування. Обґрунтовує заявки на придбання перевантажувальної техніки, вантажозахватних пристроїв, змінно-запасних частин, агрегатів, верстатів, розподіляє їх між портами пароплавства та контролює введення в експлуатацію. Здійснює контроль за технічною експлуатацією перевантажувальної техніки, енергетичного, складського та портового господарства відповідно до діючих правил та положень. Розроблює графіки планово-запобіжних ремонтів, а також перспективні та поточні плани переустаткування та модернізації, забезпечує контроль за їх виконанням.

Розподіляє обсяги капітального ремонту перевантажувальної техніки, двигунів внутрішнього сгоряння, електродвигунів, трансформаторів та іншого обладнання між ремонтними підприємствами, установлює строки та контролює хід їх ремонту. Забезпечує упровадження передових методів технічної експлуатації, спрямованих на збільшення міжремонтних періодів, скорочення строку ремонту, підвищення надійності перевантажувальної техніки та гідротехнічних споруд. Веде роботу з розвитку ремонтних баз портів, здійснює контроль за технічною експлуатацією рейдів, акваторій портів та водних підходів до них.

Організує підготовку портів та причалів клієнтів до роботи в зимових та льодових умовах, підготовку їх до навігації. Контролює розвиток підсобних господарств у портах та забезпечує ефективне використання капітальних вкладень та матеріальних ресурсів, що виділяються для їх створення та реконструкції. Забезпечує виконання у портах правил охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази та інші керівні, нормативні та методичні матеріали з питань організації та експлуатації портів; Устав внутрішнього водного транспорту, Устав про дисципліну працівників річкового транспорту; правила будови та безпечної експлуатацій вантажопідйомних кранів; правила технічної експлуатації перевантажувальних машин річкових портів; організацію технологічної підготовки та технологію виконання перевантажувальних робіт; виробничі потужності та спеціалізацію портів, пристаней та причалів клієнтури; технічні характеристики, конструктивні особливості та режими роботи перевантажувальної техніки; графіки проведення технічних оглядів, профілактичних та інших ремонтів перевантажувальної техніки, іншого портового устаткування та гідротехнічних споруд; порядок проведення дефектації та випробування, визначення обсягів та строків ремонту; вітчизняний та зарубіжний досвід у галузі технічного оснащення портів, технічної експлуатації перевантажувальної техніки та її ремонту; передові методи праці, основи економіки та управління виробництвом; правила охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту, заходи щодо захисту навколишнього середовища; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією на керівних посадах нижчого рівня не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору