UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник цеху зачищення нафтоналивних суден

Начальник цеху зачищення нафтоналивних суден

Завдання та обов’язки. Керує організацією роботи з зачищення суден від “мертвих” залишків нафтовантажів, що не піддаються вивантаженню за допомогою вантажних насосів, забезпечує суворе виконання технологічних операцій зачищення танків нафтоналивних суден, графіків перебування робітничих зачисних бригад у середині вантажних танків, додержання технологічних перерв та відпочинку. Здійснює контроль за станом захисного спецодягу робітників зачисних бригад і постачанням підручних засобів і допоміжних механізмів.

Безпосередньо відповідає за технічний стан і правильну експлуатацію устаткування, механізмів та інших засобів зачисного господарства, вживає оперативних заходів щодо запобігання аварійним ситуаціям, усунення несправностей під час роботи технічних засобів зачищення. Веде суворий контроль за додержанням правил та норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту на всіх операціях технологічного процесу зачищення нафтоналивних суден. Бере участь у складанні заяв на запасне устаткування, деталі, апаратуру і матеріали, своєчасне забезпечення мийними поверхнево-активними, розріджувальними і сухообробляючими, а також відповідними хімічними і механічними засобами.

Бере участь у розробленні планово-запобіжного і капітального ремонту устаткування і своєчасній заміни технічних і захисних засобів, що відпрацювали плановий ресурс фізичного стану і надійності функціонування. У практичній діяльності використовує новітні досягнення в галузі звільнення резервуарів від залишків нафтопродуктів.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження, правила ремонту суден, правила і нормативні документи Річкового Регістру, правила з технічної експлуатації флоту; Устав внутрішнього водного транспорту, Устав служби на суднах річкового флоту, Устав про дисципліну працівників річкового транспорту; будову нафтоналивних суден, механізми і устаткування, встановлені на них, технологічну схему і режим роботи трубопроводів, устаткування та їх експлуатацію; норми заливу продукції у баржі та нафтоналивні судна; інструкції на експлуатацію барж та нафтоналивних суден; правила організації ремонтних робіт, сучасну вітчизняну та зарубіжну технологію, найновіші хімічні і механічні засоби виконання робіт із зачищення ємкостей від залишків нафтопродуктів; економіку, організацію виробництва, праці та управління, виробниче планування, обліки, звітність; діючі положення з оплати праці і форми матеріального стимулювання; правила охорони праці, протипожежного і газового захисту, правила Держтехнагляду; основи трудового законодавства; засоби охорони навколишнього середовища.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією для спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра і молодшого спеціаліста — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору