Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Редактор технічний

Редактор технічний

Завдання та обов’язки. Створює спільно з літературним перекладачем синхронний текст з урахуванням ритмічного і артикуляційного малюнку кожного персонажу фільму. Стежить за повною відповідністю діалогів і монологів поведінці персонажів кінофільму. Забезпечує відповідність артикуляції, жесту, ритму акторського виконання перекладеного варіанту тим же компонентам екранного оригіналу.

Повинен знати: основи кінодраматургії і правила театральної драматургії; закони побудови діалогу; закони художнього перекладу; історію національної і світової кінодраматургії; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Редактор технічний I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією редактора технічного II категорії — не менше 3 років.

Редактор технічний II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією редактора технічного — не менше 2 років.

Редактор технічний: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору