UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інструктор з фізкультури

Інструктор з фізкультури

Завдання та обов’язки. Створює фізкультурно-оздоровчі та дитячі спортивні секції, групи. Організовує проведення консультацій для тих, хто займається фізичною культурою. Забезпечує підготовку і виконання календарного плану спортивно-масової, оздоровчої роботи. Бере участь у проведенні спортивно-видовищних та культурно-масових заходів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя, занять фізичною культурою. Бере участь у підготовці планів, звітів.

Повинен знати: директивні документи, закони, постанови, накази, що стосуються фізичної культури і спорту; основи педагогіки і психології; основи трудового законодавства; правила та норми безпечного проведення занять; правила змагань.

Кваліфікаційні вимоги: Старший інструктор з фізкультури: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інструктор з фізкультури — не менше 2 років.

Інструктор з фізкультури: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) чи професійна освіта. Без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору