UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інструктор-методист з альпінізму

Інструктор-методист з альпінізму

Завдання та обов’язки. Організовує навчально-тренувальну роботу в альпіністському таборі (базі). Забезпечує проведення альпініад, зборів, експедицій і безпечне проведення цих заходів. Аналізує підсумки проведених занять та сходжень, дає рекомендації з покращення підготовки альпіністів. Забезпечує проведення рятувальних робіт у горах. Організовує комплектування відділень і спортивних груп. Проводить теоретичні та практичні заняття з забезпечення безпеки спортсменів під час сходження. Планує та проводить підготовку спортсменів-розрядників. Проводить заняття з техніки і тактики альпінізму. Видає характеристики альпіністам і інструкторам, які пройшли відповідні етапи підготовки.

Повинен знати: керівні матеріали, що визначають напрями та розвиток альпінізму; методику навчання альпіністів; теорію фізичного виховання; основи лікарського контролю та самоконтролю; основи тактичної і психологічної підготовки альпініста; правила надання першої долікарської медичної допомоги; елементи топографії та орієнтування на місцевості; використання радіозв’язку під час спортивних та навчальних сходжень; сучасну систему спортивного тренування; правила та норми безпеки з альпінізму.

Кваліфікаційні вимоги: Старший інструктор-методист з альпінізму: неповна вища освіта (молодший спеціаліст), підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією інструктора-методиста з альпінізму — не менше 2 років, спеціальні методичні курси. Наявність досвіду організації сходження 1 — 6 категорій складності та I спортивний розряд з альпінізму.

Інструктор-методист з альпінізму: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або професійне навчання з одержанням відповідної професії. Наявність спортивного розряду з альпінізму. Без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору