UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інструктор-методист тренажерного комплексу (залу)

Інструктор-методист тренажерного комплексу (залу)

Завдання та обов’язки. Забезпечує проведення фізкультурно-оздоровчих, рекреаційних, реабілітаційних видів занять у тренажерному залі. Формує у осіб, які займаються, стійку мотиваційну зацікавленість до занять на тренажерному обладнанні. Розробляє для них індивідуальні програми тренувань, веде контроль за їх виконанням. Надає персональну консультативну допомогу з питань харчування. Забезпечує страховку під час виконання на заняттях вправ із довільним навантаженням. Перевіряє придатність до праці тренажерного обладнання (дротів, ременів, ланцюгів), а також відповідає за його своєчасну технічну перевірку. Готує інвентар та тренажерне обладнання до проведення тренувальних занять і тестування, бере участь у проведенні тестування, систематично підвищує свій професійний рівень, вивчає й аналізує літературні джерела, бере участь у семінарах, методичних нарадах, оволодіває сучасними методиками тренувань з використанням тренажерів.

Повинен знати: постанови, розпорядження провідних організацій; методичні, нормативні та інструктивні матеріали з питань фізкультурно-оздоровчих занять у тренажерному залі, форми і методи їх організації; основи педагогіки та психології; норми та правила з охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги: Старший інструктор-методист тренажерного комплексу (залу): повна або базова вища освіта (спеціаліст або бакалавр) відповідного напряму підготовки. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інструктора-методиста тренажерного комплексу (залу) — не менше 2 років.

Інструктор-методист тренажерного комплексу (залу): повна або базова вища освіта (спеціаліст або бакалавр) відповідного напряму підготовки або професійна освіта без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору