UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Спортсмен-інструктор

Спортсмен-інструктор

Завдання та обов’язки. Виконує індивідуальний план підготовки, тренувальні та змагальні завдання. Підтримує високий рівень загальної фізичної та спеціальної підготовки, забезпечує досягнення результатів на міжнародному рівні. Веде спортивний щоденник, облік виконаних завдань, передбачених індивідуальним планом підготовки. Спільно з тренерським складом бере участь у плануванні навчально-тренувального процесу. Дотримується норм, що забезпечують безпечне проведення навчально-тренувальних занять, правил спортивних змагань. Здійснює пропаганду фізичної культури і спорту. Передає в ході навчально-тренувального процесу досвід спортивних досягнень та надає практичну допомогу молодим спортсменам.

Повинен знати: нормативно-правові і методичні акти, що визначають розвиток фізичної культури і спорту в державі; правила і норми безпечного проведення занять та змагань; санітарно-гігієнічні норми; спеціалізацію з виду спорту; вітчизняний та світовий досвід розвитку спорту, правила змагань.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійна підготовка. Виконання нормативних вимог програми з виду спорту для присвоєння спортивного розряду чи звання. Без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору