UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Спортсмен-інструктор збірної команди україни

Спортсмен-інструктор збірної команди україни

Завдання та обов’язки. Виконує індивідуальний план підготовки, тренувальні та змагальні завдання. Підтримує високий рівень загальної фізичної та спеціальної підготовки, забезпечує досягнення результатів міжнародного класу. Веде спортивний щоденник, облік виконаних завдань, передбачених індивідуальним планом підготовки. Спільно з тренерським складом бере участь у плануванні навчально-тренувального процесу. Дотримується норм, що забезпечують безпечне проведення навчально-тренувальних занять, правил спортивних змагань. Здійснює пропаганду фізичної культури і спорту. Передає в ході навчально-тренувального процесу досвід спортивних досягнень та надає практичну допомогу молодим фахівцям. Гідно представляє Україну на офіційних міжнародних змаганнях.

Повинен знати: спеціалізацію з виду спорту; правила змагань; санітарно-гігієнічні норми; нормативно-правові і методичні акти, що визначають розвиток фізичної культури і спорту в державі; правила і норми безпечного проведення занять та змагань; вітчизняний та світовий досвід розвитку спорту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійна підготовка. Без вимог до стажу роботи. Виконання нормативних вимог програми з виду спорту для присвоєння спортивного розряду чи спортивного звання (кандидат у майстри спорту, майстер спорту України, майстер спорту міжнародного класу) — призер всеукраїнських змагань, призер та фіналіст офіційних міжнародних змагань, які дають право бути членом штатної збірної команди.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору