UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Спортсмен-професіонал з виду спорту

Спортсмен-професіонал з виду спорту

Завдання та обов’язки. Перебуває в офіційних трудових відносинах з організаційними структурами професійного спорту, оформлених у вигляді трудового контракту (угоди, договору) з урахуванням чинного законодавства України, статутів, положень відповідних українських та міжнародних спортивних організацій, правил міжнародних та національних федерацій, чітко дотримується укладених умов контракту (угоди, договору та інших договірно-правових документів, у тому числі і тих, що стосуються реклами). Виконує чинне законодавство щодо сплати податків. Не вживає і не схиляє інших до вживання фармакологічних та інших стимулюючих засобів, заборонених Міжнародним олімпійським комітетом і відповідними міжнародними спортивними організаціями. Гідно представляє Україну на офіційних міжнародних змаганнях.

Повинен знати: статути міжнародних і національних федерацій, основи методики спортивного тренування, правила змагань з виду спорту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка. Без вимог до стажу роботи. Виконання нормативних вимог програми з виду спорту для присвоєння спортивного звання (кандидат у майстри спорту, майстер спорту, майстер спорту міжнародного класу), призер всеукраїнських, міжнародних змагань, які дають право бути членом штатної збірної команди України.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору