UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Тренер з виду спорту (федерації, збірної чи клубної команди, спортивної школи і т. ін.)

Тренер з виду спорту (федерації, збірної чи клубної команди, спортивної школи і т. ін.)

Завдання та обов’язки. Упроваджує в практику і розробляє в установленому порядку науково обґрунтовану систему підготовки спортсменів високого класу та спортивних резервів. Організовує і проводить спортивні заходи, а також бере участь в установленому порядку в державних міжнародних змаганнях і навчально-тренувальних зборах. Здійснює систематичний контроль за роботою тренерських кадрів з підготовки спортсменів високого класу і спортивних резервів. Розробляє перспективні плани розвитку видів спорту, положення про спортивні заходи, формує календарні плани змагань і навчально-тренувальних зборів.

Забезпечує пропаганду, вивчає і узагальнює передовий досвід розвитку видів спорту та підготовки спортсменів високого класу, організовує його впровадження у практичну роботу спортивних організацій. Бере участь в організації і практичному здійсненні науково-методичної та дослідницької роботи з видів спорту. Здійснює координацію і керівництво роботою федерацій, тренерських рад, суддівських колегій з видів спорту.

Повинен знати: законодавчі та нормативно-правові акти державних органів, методичні нормативні та інші керівні матеріали з питань навчально-спортивної роботи; перспективи і напрями розвитку фізичної культури в країні; ведення і оформлення документів, складання та формування звітів зі спортивної діяльності.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи у галузі фізичної культури і спорту: для спеціаліста — не менше 1 року, бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору