Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Інструктор із спортивного рибальства

Інструктор із спортивного рибальства

Завдання та обов’язки. Забезпечує своєчасну оренду місць для проведення тренувальних зборів та змагань з усіх видів рибальського спорту шляхом укладання договорів з рибальсько-спортивними базами і стадіонами. Відповідає за повну і своєчасну підготовку місць тренування і проведення змагань (стадіонів, баз, водоймищ тощо). Контролює працездатність пристроїв та контрольно-вимірювального обладнання, що використовуються на змаганнях. Безпосередньо організовує та бере участь у проведенні тренувань та змагань.

Бездоганно користується рибальсько-спортивним знаряддям і надає практичну і методичну допомогу спортсменам з видів рибальського спорту. Проводить інструктаж і контролює виконання спортсменами на тренуваннях та змаганнях правил безпечного виконання вправ з рибальського спорту та поведінки на водоймищі. Вимагає від спортсменів на тренуваннях та змаганнях неухильного виконання правил риболовного спорту. Вміє практично застосовувати засоби проведення долікарської допомоги.

Повинен знати: постанови, розпорядження провідних організацій; методичні, нормативні та інструктивні матеріали, різноманітні рибальсько-спортивні знаряддя; основи іхтіології та екології; Правила з риболовного спорту в Україні, Правила любительського та спортивного рибальства у внутрішніх водоймах України.

Кваліфікаційні вимоги. Професійна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору