Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Виробництво труб
  4. Розбортувальник вініпластових та поліетиленових труб

Розбортувальник вініпластових та поліетиленових труб

1-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Бере участь у технологічному процесі розбортування вініпластових та поліетиленових труб. Перекочує труби по стелажах до нагрівальної електропечі та підкочує труби по рольгангу до установки для розбортування. Затискує труби в розбортувальній установці. Видаляє розбортовані труби а. установки. Зачищає кінці труб перед розбортуванням. Готує (зачищає фаски) до ремонту розбортовку, що розійшлася. Заготовляє пластинки для ремонту роз бортовки, що розійшлася. Транспортує розбортовані труби на проміжні стелажі. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: основи технологічного процесу розбортування вініпластового та поліетиленового покриття, принцип роботи устаткування, що обслуговується, та його пускової апаратури; температуру нагрівання вініпласту до повного розм'ягчування; основи слюсарної справи.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

2-й розряд

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Веде технологічний процес розбортування вініпластових та поліетиленових кінців труб на торець сталевих труб і муфт. Нагріває вініпластові кінці до повного розм'ягчування. Замінює інструменти на установці під час переходу з одного розміру на інший. Виконує пруткове зварювання вініпластом розбортовки труб, що розійшлася. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, виконує його поточний ремонт.

ПОВИНЕН ЗНАТИ: технологічний процес виготовлення та розбортування вініпластового покриття у фітінгах, трійниках, колінах тощо; будову та правила технічної експлуатації нагрівальної електропечі; установки розбортування поліетиленових труб і повітряного пальника-пістолета для зварювання розбортовки, що розійшлася; властивості вініпласту; температурні режими роботи нагрівальної електропечі; сортамент футерованих труб; слюсарну справу.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розбортувальника вініпластових та поліетиленових труб 1 розряду не менше 0,5 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору