UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Керівник бригади (дослідної, проектної організації)

Керівник бригади (дослідної, проектної організації)

Завдання та обов'язки. Здійснює керівництво бригадою (групою) працівників по створенню комплексного проекту. Забезпечує виконання робіт високої якості, у встановлений термін, на високому технічному рівні. Бере участь у розробці перспективних і річних планів дослідних і проектних робіт. Планує і координує роботу бригади (групи) по розробці окремих частин (розділів) проекту або окремих видів робіт і контролює виконання встановлених завдань кожним виконавцем. Керує розробкою програм, методик проведення робіт, техніко-економічних обґрунтувань і розрахунків, кошторисно-договірної документації, а також складанням сітьових та інших графіків організації виконання проекту, погоджує їх зі співвиконавцями та зацікавленими установами (організаціями). Проводить роботу з вишукування раціонального компонування конструктивних елементів проекту, забезпечує відповідність проекту технічному завданню на проектування, правильний вибір принципових схем комплексу, високий рівень стандартизації та уніфікації встаткування. Здійснює контроль за якістю та своєчасністю підготовки технічної документації, відповідністю прийнятого в проекті устаткування, комплектуючих виробів і матеріалів діючим стандартам та технічним умовам. Здійснює експериментальну перевірку та дослідження нових конструктивних рішень, організує роботу з обґрунтування обраних параметрів устаткування, визначенню надійності та довговічності комплексу, оцінює його патентоспроможність. Узагальнює матеріали дослідження, керує складанням науково-технічних звітів по етапах робіт і за завданням у цілому. Керує випробуваннями проектованого устаткування, здійснює авторський нагляд і забезпечує надання технічної допомоги при його доведенні та впровадженні. Організує оформлення актів передачі комплексу на промислові випробування. Вивчає передовий вітчизняний і закордонний досвід виконання аналогічних робіт з метою його використання при проектуванні. Дає відгуки і висновки на науково-технічну документацію, що надходить від сторонніх організацій, складні раціоналізаторські пропозиції та винаходи, проекти стандартів і технічних умов.

Повинен знати: керівні та нормативні матеріали вищих органів, що стосуються напрямків розвитку галузі та тематики проведених досліджень і розробок; організацію та планування проектних робіт; методи проведення досліджень і розробок, оцінки якості розроблювальних проектів, технічні вимоги до них; умови монтажу і технічної експлуатації проектованого устаткування; стандарти, технічні умови та інші нормативні матеріали по розробці та оформленню технічної документації; методи проведення технічних розрахунків; методи складання техніко-економічних обґрунтувань проектних розробок; сучасні технічні засоби виконання обчислювальних робіт; передовий вітчизняний і закордонний досвід проектування; вимоги організації праці при проектуванні; основи стандартизації; основи патентознавства; порядок оформлення заявок на винаходи та відкриття; економіку, організацію праці та організацію виробництва; трудове законодавство; правила та норми охорони праці.

Кваліфікаційні вимоги. Вища професійна освіта та стаж роботи зі спеціальності на інженерно-технічних і керівних посадах не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору