Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Кваліфікаційні характеристики
  4. Розмелювач-дозувальник вугільних мас

Розмелювач-дозувальник вугільних мас

3-й розряд

Завдання та обов'язки. Розмелює вуглецеві матеріали та вугільні маси на млинах різного типу. Готує матеріали, маси та завантажує у млини. Розвантажує розмолоті порошки та просіває. Складає партії порошків за гранулометричним складом. Готує шихту для різних видів виробів за заданою рецептурою. Приймає та прибирає шихту у відведені місця. Очищає млини від попереднього матеріалу.

Повинен знати: будову та принцип дії млинів різного типу; правила готування млинів до розмелювання; правила зважування на різних вагах; правила складання та розміри партій шихти.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

4-й розряд

Завдання та обов'язки. Розмелює вуглецеві матеріали та вугільні маси на розмелювальних агрегатах. Дозує матеріали, маси та завантажує у бункер. Регулює тонину помолу. Стежить за системою живлення та охолодження розмелювальних агрегатів. Заправляє та замінює сито. Визначає придатність розмелених порошків за зовнішнім виглядом та фізико-хімічними параметрами.

Повинен знати: будову, принцип дії розмелювальних агрегатів різної конструкції та способи їх налагодження; будову дозаторів та живильників; способи регулювання тонини помолу; процес розмелювання вуглецевих матеріалів та вугільних мас; види, властивості та призначення розмелених порошків та вимоги до їх якості.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією розмелювача-дозувальника вугільних мас 3 розряду - не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору