UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. ВИПУСК 45. Електротехнічне виробництво

ВИПУСК 45. Електротехнічне виробництво

Розділи "Загальні професії робітників електротехнічного виробництва", "Виробництво електроізоляційних матеріалів", "Електровугільне виробництво", "Кабельне виробництво", "Ізоляційні та намотувально-обмотувальні роботи", "Виробництво хімічних та інших джерел струму" (цей розділ складається з підрозділів: "Загальні професії робітників у виробництві хімічних та інших джерел струму", "Виробництво гальванічних елементів і батарей та інших джерел струму", "Виробництво свинцевих і лужних акумуляторів та батарей") Випуску 45 "Електротехнічне виробництво" Довідника кваліфікаційних характеристик професій робітників переопрацьовано з урахуванням уточнення кваліфікаційних характеристик робітників, змін і доповнень до змісту робіт, які виникли під впливом упроваджень досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва та праці, нових вимог до кваліфікації робітників та якості продукції, безпечного ведення робіт.

У Випуску враховано нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережено наступність, традиції застосування і особливості будови Випуску 19 ЕТКС (видання 1985 р.).

У зв'язку з появою нових більш складних видів робіт розширено діапазон розрядів Калібрувальника котушок електроприладів з 1-4 на 1-6.

Кваліфікаційні характеристики розроблено відповідно до шестирозрядної сітки. Розряди робіт встановлено відповідно до їх складності без урахування небезпечних і шкідливих виробничих факторів, важких умов праці.

Усі робітники, окрім завдань, обов'язків та знань, які передбачено відповідними кваліфікаційними характеристиками, повинні знати, виконувати та додержуватись правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, виковувати правила внутрішнього трудового розпорядку.

Порядок застосування кваліфікаційних характеристик, установлення і підвищення розрядів, внесення змін і доповнень викладено в "Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників", які вміщено у Випуску 1ДКХП.

Повернутися до списку випусків

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору