Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. ВИПУСК 45. Електротехнічне виробництво

ВИПУСК 45. Електротехнічне виробництво

Розділи "Загальні професії робітників електротехнічного виробництва", "Виробництво електроізоляційних матеріалів", "Електровугільне виробництво", "Кабельне виробництво", "Ізоляційні та намотувально-обмотувальні роботи", "Виробництво хімічних та інших джерел струму" (цей розділ складається з підрозділів: "Загальні професії робітників у виробництві хімічних та інших джерел струму", "Виробництво гальванічних елементів і батарей та інших джерел струму", "Виробництво свинцевих і лужних акумуляторів та батарей") Випуску 45 "Електротехнічне виробництво" Довідника кваліфікаційних характеристик професій робітників переопрацьовано з урахуванням уточнення кваліфікаційних характеристик робітників, змін і доповнень до змісту робіт, які виникли під впливом упроваджень досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва та праці, нових вимог до кваліфікації робітників та якості продукції, безпечного ведення робіт.

У Випуску враховано нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережено наступність, традиції застосування і особливості будови Випуску 19 ЕТКС (видання 1985 р.).

У зв'язку з появою нових більш складних видів робіт розширено діапазон розрядів Калібрувальника котушок електроприладів з 1-4 на 1-6.

Кваліфікаційні характеристики розроблено відповідно до шестирозрядної сітки. Розряди робіт встановлено відповідно до їх складності без урахування небезпечних і шкідливих виробничих факторів, важких умов праці.

Усі робітники, окрім завдань, обов'язків та знань, які передбачено відповідними кваліфікаційними характеристиками, повинні знати, виконувати та додержуватись правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, виковувати правила внутрішнього трудового розпорядку.

Порядок застосування кваліфікаційних характеристик, установлення і підвищення розрядів, внесення змін і доповнень викладено в "Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників", які вміщено у Випуску 1ДКХП.
Вернуться к списку выпусков

Ищите работу?

Ищите персонал?

Другие документы:

КЗоТ (Кодекс законов о труде Украины)

Электронная версия кодекса законов о труде Украины (КЗоТ) на рус. и укр. языках

ДКХП Украины

Справочник квалификационных характеристик профессий работников, 87 выпусков online.

Классификатор профессий 2007г.

В классификатор профессий уже внесены все правки, изданные после 2005 года

Бланки кадровых отчетов

Бланки всех основных отчетов, которые кадровик обязан сдавать в два фонда

Положения об отделах

Примеры положений об отделах, о приеме / увольнении, положения о персонале

Бланки трудовых приказов

Бланки самых распространенных приказов, необходимых в работе кадровику

Трудовые соглашения

Примеры различных видов трудовых соглашений для компаний разных сфер

↑ Наверх