Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Кваліфікаційні характеристики
  4. Чистильник електровугільних виробів

  Чистильник електровугільних виробів

  1-й розряд

  Завдання та обов'язки. Чистить прості металокерамічні, метало-графітові, електрощіточні та електрографітовані вироби від залишків облою, засипки та пилу із застосуванням найпростіших пристроїв. Утилізує зайвий порошок. Укладає вироби в тару.

  Повинен знати: вимоги до виробів за зовнішнім виглядом; правила користування пристроями; способи чищення виробів.

  Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

  2-й розряд

  Завдання та обов'язки. Числіть фасонні металокерамічні, метало-графітові, електрощіткові та електрографітовані вироби на верстатах-напівавтоматах з ручним доведенням. Завантажує та укладає вироби у бункери верстатів. Доводить вироби до потрібної форми та належного виду (прочищає отвори, виїмки та округлення за допомогою пристроїв та інструментів). Установлює диски, щітки та підналагоджує верстати. Відбирає та укладає вироби.

  Повинен знати: будову та принцип дії верстатів-напівавтоматів; правила користування контрольно-вимірювальними інструментами; способи прочищання та доведення виробів; види марок виробів та вимоги до їх якості.

  Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією чистильника електровугільних виробів 1 розряду - не менше 0,5 року.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  ↑ Вгору