Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Cпеціальності
  4. Різальник матеріалів кабельного виробництва

Різальник матеріалів кабельного виробництва

2-й розряд

Завдання та обов'язки. Ріже рулони міткалю, гуми та упаковувального паперу на кружки різної ширини на паперорізальних машинах. Установлює та заміняє рулони міткалю, гуми та упаковувального паперу. Послідовно заправляє вузли паперорізальної машини міткалем, гумою, упаковувальним папером. Набирає та встановлює ножі відповідно до заданої ширини стрічки. Розбиває нарізаний рулон на кружки вручну. Бере участь у під налагодженні устаткування, яке обслуговує.

Повинен знати: принцип дії основних вузлів паперорізальної машини; марки гуми, упаковувального паперу та міткалю; правила заточування; допуски по ширині та висоті кружка.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

3-й розряд

Завдання та обов'язки. Ріже рулони телефонного, кабельного, та металізованого паперу, кембрік, фторопласт та інші ізоляційні матеріали на кружки на паперорізальних машинах. Установлює швидкість намотування нарізаного ізоляційного матеріалу на приймальні валики. Регулює гальмування віддавального барабану. Контролює ширину та висоту кружків контрольно-вимірювальним інструментом. Бере участь у ремонті устаткування, яке обслуговує.

Повинен знати: будову різних типів паперорізальних машин; призначення та застосування контрольно-вимірювальних інструментів; марки та властивості матеріалу, який обробляє; види браку та способи його запобігання.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією різальника матеріалів кабельного виробництва 2 розраду - не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору