Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Виробництво гальванічних елементів і батарей та інших джерел струму
  4. Ізолювальник елементного виробництва

Ізолювальник елементного виробництва

1-й розряд

Завдання та обов'язки. Ізолює поверхні деталей та виробів простого профілю (елементні ковпачки, контакти, картонні та паперові деталі, місця паяння) різними лаками та композиціями вручну та простими пристроями в електрованнах при заданій температурі. Готує композиції, знежирює деталі та вироби перед ізолюванням. Завантажує ізоляційні матеріали у електрованни. Визначає якість ізоляційних матеріалів за зовнішнім виглядом.

Повинен знати: основи знань про будову електрованн та устаткування, яке обслуговує; призначення і правила застосування простих пристроїв та інструментів; способи та прийоми ізолювання різними лаками та спеціальними ізоляційними композиціями; рецептуру та способи приготування композицій; призначення ізоляційних матеріалів.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

2-й розряд

Завдання та обов'язки. Ізолює внутрішні та зовнішні поверхні деталей та виробів профілів середньої складності лаками та композиціями за допомогою спеціальних машин. Наносить ізоляційний шар на поверхню виробів, деталей, вузлів та заготовок з точністю понад 0,2 мм вручну. Регулює температуру та рівень композиції в електрованнах. Стежить за режимом ізоляції деталей та виробів і визначає ступінь готовності ізоляційних матеріалів. Укладає ізоляційні матеріали в тару.

Повинен знати: принцип дії та систему керування устаткування, яке обслуговує; призначення та правила застосування пристроїв і контрольно-вимірювальних інструментів; основні прийоми ізоляції деталей та виробів; властивості ізоляційних матеріалів.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією ізолювальника елементного виробництва 1 розряду - не менше 0,5 року.

3-й розряд

Завдання та обов'язки. Ізолює внутрішні та зовнішні поверхні деталей, вузлів та виробів складних профілів спеціальними лаками та епоксидними смолками різних рецептур вручну за допомогою пристроїв на робочих столах та в боксах. Наносить ізоляційний шар на поверхню виробів з точністю до 0,2 мм вручну. Готує лаки та клеї за заданою рецептурою. Визначає в'язкість їх та якість ізолювання деталей і виробів за зовнішнім виглядом. Розвішує та розкладає ізольовані деталі вузлів та виробів для сушіння. Додержується температурного режиму сушіння. Укладає деталі та вироби в тару.

Повинен знати: будову устаткування, яке обслуговує, універсальних та спеціальних пристроїв; призначення, склад та способи нанесення ізоляційних лаків та композицій; способи приготування лаків та клеїв; температурний режим сушіння.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією ізолювальника елементного виробництва 2 розряду - не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору