Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Виробництво свинцевих і лужних акумуляторів та батарей
  4. Розрубник акумуляторних пластин

Розрубник акумуляторних пластин

2-й розряд

Завдання та обов'язки. Розрубує акумуляторні пластини товщиною понад 2,2 мм на напівавтоматах та спеціалізованих пресах під керівництвом розрубника більш високої кваліфікації. Готує пластини до розділу, розділяє та знімає. Визначає тип електродів за їх зовнішнім виглядом. Сортує та укладає пластини на платформу або в тару. Змащує та чистить устаткування, яке обслуговує.

Повинен знати: найменування та призначення найважливіших частин та принцип дії робочих механізмів розрубувальних напівавтоматів та спеціалізованих пресів і правила керування ними; призначення електродних пластин; способи сортування та укладання; види браку.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

3-й розряд

Завдання та обов'язки. Розрубує акумуляторні пластини товщиною понад 2,2 мм на напівавтоматах та спеціалізованих пресах. Закладає пластини у магазин напівавтомата, розділяє та знімає. Налагоджує та переналагоджує напівавтомат і прес під заданий розмір пластин. Відбраковує пластини після розрубування. Встановлює причини виникнення браку та усуває їх.

Повинен знати: будову та способи налагодження напівавтоматів і пресів; способи розрубування пластин; ознаки визначення типу електрода; причини можливого виникнення браку та способи його запобігання.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією розрубника акумуляторних пластин 2 розряду - не менше 1 року.

4-й розряд

Завдання та обов'язки. Розрубує акумуляторні пластини товщиною до 2,2 мм на напівавтоматах та спеціалізованих пресах. Розрубує та обрубує акумуляторні їрати. Подає електроди під пуансон. Настроює устаткування на заданий режим розділення. Розділяє на частини за заданими розмірами та знімає з роздільного столу установки. Зачищає струмоведучі вушка під паяння. Визначає лінійні розміри пластин та зважує їх. Відбраковує некондиційні пластини та грати. Керує вібролінією, яка подає облой у переплавильні котли. Знаходить та усуває неполадки в роботі устаткування, яке обслуговує.

Повинен знати: кінематику автоматів; принцип дії зачищувальних верстатів; методи встановлення та регулювання пристроїв, які застосовує; процес виробництва акумуляторних пластин; ознаки придатності та браку пластин.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією розрубника акумуляторних пластин 3 розряду - не менше 1 року.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору