UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робiтники
  4. Налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції

Налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції

3-й розряд

Завдання та обов’язки. Налагоджує, регулює і ремонтує напівавтоматичні лінії, окремі машини та автомати під керівництвом налогоджувальника більш високої кваліфікації. Змащує устаткування, набиває сальники, виконує інші роботи.

Повинен знати: правила експлуатації устаткування, регулювання, виявлення і усунення несправностей у його роботі; режим роботи машин і агрегатів, порядок розбирання, збирання машин та устаткування; вимоги до якості ремонту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.


4-й розряд

Завдання та обов’язки. Налагоджує, регулює і ремонтує напівавтоматичні і автоматичні лінії під керівництвом налагоджувальника більш високої кваліфікації та окремі машини і автомати. Перевіряє стан і правильність взаємодії всіх вузлів устаткування. Запобігає, виявляє та усуває технічні несправності у роботі устаткування. Здійснює заміну, підгонку та налагодження швидкоспрацьовуваних деталей і прокладок. Проводить монтаж, балансування та випробування устаткування. Контролює роботу напівавтоматичних ліній та окремих машин-автоматів. У процесі роботи налагоджує і регулює вузли та механізми. Бере участь у різних видах ремонту, випробуванні та здаванні устаткування в експлуатацію. Складає заявки на необхідні деталі та матеріали. Змащує устаткування, набиває сальники та зшиває паси.

Повинен знати: будову та конструктивні особливості устаткування і машин-автоматів; режим роботи машин і агрегатів; причини, які викликають несправності у роботі устаткування, способи їх виконання і усунення; порядок розбирання, складання і регулювання; інструкції з експлуатації та ремонту устаткування; норми запасу швидкоспрацьовуваних деталей; вимоги до якості налагоджування; необхідні контрольно-вимірювальні інструменти; допуски на розміри деталей, методи їх перевірки.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника устаткування у виробництві харчової продукції 3 розряду — не менше 1 року.


5-й розряд

Завдання та обов’язки. Налагоджує, регулює та ремонтує напівавтоматизовані і механізовані лінії, багатовузлові машини і автомати, відцентрові швидкісні сепаратори. Перевіряє стан взаємодії вузлів устаткування. Попереджає, виявляє та усуває технічні несправності у роботі устаткування. Регулює вузли та механізми в процесі роботи. Бере участь у виконанні різних видів ремонту, випробуванні устаткування і здавання в експлуатацію під робочим навантаженням.

Повинен знати: будову та конструктивні особливості багатовузлових машин, устаткування напівавтоматизованих і механізованих ліній; правила налагодження, взаємодії та синхронності роботи вузлів та механізмів; причин, які викликають несправності в роботі устаткування, способи їх виявлення; порядок розбирання, збирання та регулювання; інструкції з експлуатації і ремонту устаткування; будову застосовуваних контрольно-вимірювальних приладів та інструментів; розробку ескізів на нескладні деталі.

Кваліфікаційні вимоги. Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією налагоджувальника устаткування у виробництві харчової продукції 4 розряду — не менше 1 року.


6-й розряд

Завдання та обов’язки. Налагоджує, регулює і ремонтує автоматичні лінії по виробництву харчової продукції або окремі високопродуктивні автомати, які виробляють сигарети, різаний тютюн, туалетне мило, фасований маргарин і масло, автомати для фасування порошків, м’якого сиру, лінії розливу рідкої продукції, виробництва тари і упаковки для пастоподібної продукції та інші аналогічні лінії. Проводить інструктаж робітників, зайнятих експлуатацією устаткування.

Повинен знати: будову, конструктивні особливості автоматичних ліній та високопродуктивних автоматів; правила обслуговування, налагодження, ремонту та експлуатації устаткування; правила користування і будову контрольно-вимірювальних приладів.

Кваліфікаційні вимоги. Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника устаткування у виробництві харчової продукції 5 розряду — не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору