Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робiтники
  4. Різальник харчової продукції

Різальник харчової продукції

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Ріже або рубає вручну ножем, спеціальним різцем чи формою сировину, напівфабрикати, готові вироби до установленого технологією розміру, товщини, прямолінійного, криволінійного або фігурного контуру. Укладає нарізані вироби на стіл, лотки, листи, ящики та іншу тару або на стрічку конвеєра і транспортера. Підвозить та відвозить сировину, напівфабрикати та готові вироби. Відсортовує деформовану сировину і напівфабрикати. За необхідності зачищує та відділяє плівку.

Повинен знати: вимоги до якості сировини та нарізаних виробів; правила застосування інструменту.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.


3-й розряд

Завдання та обов’язки. Ріже та подрібнює сировину, напівфабрикати, готові вироби на різальних машинах різних конструкцій та механізмах до установленого технологією розміру, товщини, прямолінійного, криволінійного або фігурного контуру. Завантажує різальні машини вручну чи за допомогою транспортера, шнека та інших транспортних пристроїв. Подає сировину, напівфабрикати до машини, промиває, охолоджує або зачищує сировину. Періодично перевіряє у процесі роботи якість різання органолептично. Укладає нарізані вироби у тару. Передає їх на пакування або наступні стадії обробки вручну чи за допомогою транспортних пристроїв. Замінює, налагоджує та заточує ножі, регулює упор і зазор. Пускає та зупиняє машину. Чистить, змащує та усуває несправності у роботі машини.

Повинен знати: будову різальної машини; правила керування та регулювання машиною, установки і кріплення ножів, упорів і зазорів;. ступінь затуплення ножів; вимоги до якості нарізаних виробів; асортимент та властивості сировини.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією різальника харчової продукції 2 розряду — не менше 1 року.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору