Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робiтники
  4. Різальник буряків

Різальник буряків

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Ріже буряк на бурякорізках з метою одержання бурякової стружки під керівництвом різальника вищої кваліфікації. Готує комплект ножових рам та інструменту. Допомагає різальнику вищої кваліфікації в наборі ножових рам, в очищенні ножових рам, стежить за роботою уловлювачів феромагнітних домішок і проводить їх очищення. Стежить за роботою бурякорізок і приводних механізмів. Бере участь у планово-запобіжному ремонті бурякорізок і приводних механізмів.

Повинен знати: основи технологічного процесу одержання бурякової стружки; вимоги до якості стружки; правила підбирання комплекту ножових рам та укладання їх у бурякорізки; принцип роботи бурякорізок та зв’язаних з ними механізмів; слюсарну справу.

Кваліфікаційні вимоги. Повна базова загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


4-й розряд

Завдання та обов’язки. Ріже буряк на бурякорізках з метою одержання бурякової стружки за заданим технологічним режимом. Перевіряє якість застосовуваних ножів, набирає ножі в рами та встановлює їх за допомогою приладів і шаблонів у бурякорізки. Регулює піднімання ножів залежно від якості буряку, що надходить на перероблення. Усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговує. Веде планово-запобіжний ремонт бурякорізок та приводних механізмів.

Повинен знати: технологічний процес одержання бурякової стружки; вимоги до якості ножів, правила їх гостріння; умови одержання стружки з буряку різної якості; основи технології одержання цукру з бурякової стружки; способи видалення з бурякорізок сторонніх предметів; ручне та автоматичне регулювання продуктивності бурякорізок; слюсарну справу.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією різальника буряків 2 розряду — не менше одного виробничого сезону.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору