Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робiтники
  4. Роздільник рафінаду

Роздільник рафінаду

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Розколює бруски рафінаду на колольних верстатах, ручних і приводних ножах згідно з вимогами державних стандартів. Подає розколотий на куски рафінад до бачків або бункерів. Передає кружки рафінаду на верстати механічного колення. Відбраковує дефектні бруски, кружки та заготівки. Розпилює кружки рафінаду на розпилювальних верстатах.

Повинен знати: будову, принцип роботи, правила технічної експлуатації колольних верстатів, ручних та приводних ножів; вимоги до якості готової продукції.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта та мінімальна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.


3-й розряд

Завдання та обов’язки. Розділяє і коле цукор-рафінад на колольних верстатах згідно з технологічним регламентом та робочими інструкціями. Сортує та очищає рафінадні голови. Розколює голови рафінаду на частини і передає їх до подальшого оброблення. Відбраковує забруднені, невибілені, недосушені рафінадні голови. Розпилює рафінадні голови циркулярними пилками на правильні кружки певної товщини. Організовує роботу дільниці розділення рафінаду на колольних, розпилювальних верстатах та вручну. Забезпечує безперебійну роботу устаткування та контрольно-вимірювальних приладів. Бере участь у налагодженні, усуненні несправностей в роботі устаткування. Забезпечує якість продукції згідно з вимогами державних стандартів. Веде облік та звітність.

Повинен знати: правила та технологічний режим розділювання, колення та розпилювання цукру-рафінаду; правила та способи визначення якості рафінадних голів; будову, принцип дії та правила технічної експлуатації основного та допоміжного устаткування й контрольно-вимірювальних приладів; фізико-хімічні властивості готової продукції; правила обліку готової продукції; слюсарну справу.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта та мінімальна підготовка на виробництві чи інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією роздільника рафінаду 2 розряду — не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору