Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси іноземних мов
  4. Клуб іноземних мов "China Hill Club"

  Клуб іноземних мов "China Hill Club"

  Поставити питання

  Телефон: (063) 288-8433, (097) 581-8824

  Контактна особа: Антоніна

  Адреса сайту: chinahill.club

  Місце навчання: м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 40, оф. 11 (біля метро Палац Україна)

  Перелік мов, що вивчаються: - курси китайської мови; - курси англійської мови; - курси російської мови; - курси російської, української мови для іноземців; - а також: німецька, французька, іспанська, італійська, португальська, румунська, грецька, чеська, польська, угорська, арабська, перська, турецька, корейська, японська.

  Тривалість курсу вивчення: від 2-х до 4-х місяців

  Вартість за семестр: - від 40 грн до 110 грн; - індувідуальной заняття від 80 грн до 250 грн

  Система знижок: - Обравши курс китайської мови для школярів + курс розмовна китайська мова з носієм мови, ви отримуєте в подарунок одне заняття з лінгвокраїнознавства Китаю; - Приведіть друга і отримайте знижку 5%; два друга - 15%; приведіть три і більше друзів і отримаєте 25% і більше! - Сплатіть семестр та отримайте бонус (безкоштовне заняття). - Вчи мову вранці та отримай знижку 20% - Знижка при виборі декількох дисциплін. - А також знижки для студентів, сімейні знижки, знижка у розмірі 10% надається для людей з обмеженими фізичними можливостями.

  Формат освіти: - групове навчання; - полуіндувідуальное навчання; - індувідуальной навчання є можливість ранкових, денних і вечірніх занять, а також групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: від 3-х до 8-ми (для дітей до 6-ти) осіб в групі

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: У нашому Клубі проходять цікаві спецкурси з англійської та китайської мов: курси англійської мови для дітей з 3-х років і школярів: - Drama to Kids (театрально-лінгвістична англомовна програма); - Science in English (вивчення навколишнього світу); - Maths in English (вивчення математики); - творчі заняття ("MAGIC FINGERS") для дітей з 3-х років та школярів; - інтенсивний курс китайської мови для тих, хто планує навчання в Китаї (з вивченням тонкощів культури і життя Китаю).


  ↑ Вгору