Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси іноземних мов
  4. Центр іноземних мов "L-GROUP"

  Центр іноземних мов "L-GROUP"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 719-4605, (066) 722-5842

  Адреса сайту: skypestudy.ru

  Місце навчання: м. Донецьк, вул. Цусимська, 48/7

  Перелік мов, що вивчаються: - Курси англійської мови, - Курси німецької мови, - Курси французької мови, - Курси турецької мови, - Курси японської мови, - Курси китайської мови, - Курси арабської мови, - Курси литовської мови, - Курси болгарської мови, - Курси польської мови, - Курси італійської мови, - Курси іспанської мови, - Курси португальської мови, - Курси грецької мови, - Курси румунської мови, - Курси шведської мови, - Курси фінської мови, - Курси норвезької мови, - Курси голландської мови.

  Тривалість курсу вивчення: Від 60 до 80 академічних годин на один рівень

  Вартість за семестр: Вартість одного заняття (45 хв) від 50 грн до 120 грн (в залежності від мови)

  Система знижок: - при оплаті від 50 занять - 10%; - сімейна знижка - 5%

  Формат освіти: Навчання проводиться за комунікативними методиками з використанням сучасної літератури і аудіоматеріалів.

  Кількість осіб в групах: 2-6 чоловік в групі

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат власного зразка

  Додаткова інформація: Для жителів Донецька і області навчання проводиться як індивідуально, так і в групах 4-6 осіб у нас в центрі. Також проводяться корпоративні заняття і розмовні тренінги, що підвищують рівень професіоналізму персоналу, в офісі компанії клієнта. Для мешканців інших регіонів та країн проводяться заняття з допомогою голосового зв'язку Skype. Ви займаєтеся у зручний час, у зручному місці. Такий вид навчання не вимагає поїздок, що важливо для зайнятих людей, у яких немає можливості регулярно відвідувати будь-яку школу іноземних мов. Також Ви можете вибрати час, який буде для Вас найбільш підходящою кандидатурою, наприклад, Ви можете займатися вранці, о 7:00, або ж увечері, о 21:00. Ви займаєтеся у зручному для Вас темпі - Ви самі вирішуєте, як часто займатися. Skype навчання - це чудова можливість вивчити мову для тих, хто не може знайти досвідченого викладача в своєму місті, особливо якщо Ви хочете вивчити один з рідкісних мов, наприклад, японська, шведська, норвезька. На початку навчання ми пропонуємо тестування і пробний урок безкоштовно.


  Часто шукають

  ↑ Вгору