Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Управління персоналом
  3. Ведення кадрового обліку
  4. Сумісництво та суміщення в державних закладах освіти

  При сумісництві робота виконується у вільний від основної роботи час. При суміщенні — у той самий проміжок робочого часу, що відведений для основної роботи. При сумісництві тривалість роботи не може перевищувати...

  Сумісництво та суміщення в державних закладах освіти

  При сумісництві робота виконується у вільний від основної роботи час. При суміщенні — у той самий проміжок робочого часу, що відведений для основної роботи.

  При сумісництві тривалість роботи не може перевищувати 4 год. на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісниц¬твом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

  При суміщенні оплата може бути не більше 50 % тарифної ставки (посадового окладу) відсутнього працівника або за вакантною посадою чи у відповідному процентному відношенні до окладу за основною посадою.

  При сумісництві видається наказ про прийняття працівника на роботу за сумісництвом. Праця за сумісництвом відображається в табелі обліку робочого часу.

  При суміщенні видається наказ про допущення працівника до роботи за суміщенням професій (посад). Праця за суміщенням професій (посад) не відображається в табелі обліку робочого часу.

  При зовнішньому сумісництві трудова книжка зберігається на підприємстві за основним місцем роботи працівника. При внутрішньому сумісництві — зберігається на тому самому підприємстві.

  При суміщенні трудова книжка зберігається на тому самому підприємстві.

  При сумісництві щорічна відпустка надається тривалістю, передбаченою для посади, за якою працівник працює за сумісництвом і одночасно з відпусткою за основним місцем роботи.

  При суміщенні щорічна відпустка окремо не надається. Доплата за суміщення включається в розрахунок середньої заробітної плати при розрахунку заробітної плати за час відпустки за основною посадою.

  При сумісництві допомога по тимчасовій непрацездатності та вагітності і пологах виплачується за умов надання працівником необхідного переліку документів.

  При суміщенні допомога по тимчасовій непрацездатності та вагітності і пологах окремо не виплачується. Доплата за суміщення професій (посад) включається в розрахунок середньої заробітної плати при розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності за основною посадою і т. д.

  Джерело "Довідник кадровика"


  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  ↑ Вгору