Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Управление персоналом
  3. Ведение кадрового учета
  4. Сумісництво та суміщення в державних закладах освіти

Сумісництво та суміщення в державних закладах освіти

При сумісництві робота виконується у вільний від основної роботи час. При суміщенні — у той самий проміжок робочого часу, що відведений для основної роботи. При сумісництві тривалість роботи не може перевищувати...

При сумісництві робота виконується у вільний від основної роботи час. При суміщенні — у той самий проміжок робочого часу, що відведений для основної роботи.

При сумісництві тривалість роботи не може перевищувати 4 год. на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісниц¬твом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

При суміщенні оплата може бути не більше 50 % тарифної ставки (посадового окладу) відсутнього працівника або за вакантною посадою чи у відповідному процентному відношенні до окладу за основною посадою.

При сумісництві видається наказ про прийняття працівника на роботу за сумісництвом. Праця за сумісництвом відображається в табелі обліку робочого часу.

При суміщенні видається наказ про допущення працівника до роботи за суміщенням професій (посад). Праця за суміщенням професій (посад) не відображається в табелі обліку робочого часу.

При зовнішньому сумісництві трудова книжка зберігається на підприємстві за основним місцем роботи працівника. При внутрішньому сумісництві — зберігається на тому самому підприємстві.

При суміщенні трудова книжка зберігається на тому самому підприємстві.

При сумісництві щорічна відпустка надається тривалістю, передбаченою для посади, за якою працівник працює за сумісництвом і одночасно з відпусткою за основним місцем роботи.

При суміщенні щорічна відпустка окремо не надається. Доплата за суміщення включається в розрахунок середньої заробітної плати при розрахунку заробітної плати за час відпустки за основною посадою.

При сумісництві допомога по тимчасовій непрацездатності та вагітності і пологах виплачується за умов надання працівником необхідного переліку документів.

При суміщенні допомога по тимчасовій непрацездатності та вагітності і пологах окремо не виплачується. Доплата за суміщення професій (посад) включається в розрахунок середньої заробітної плати при розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності за основною посадою і т. д.

Джерело "Довідник кадровика"

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Добавить резюме

Ищите работу?

Ищите персонал?

Другие документы:

КЗоТ (Кодекс законов о труде Украины)

Электронная версия кодекса законов о труде Украины (КЗоТ) на рус. и укр. языках

ДКХП Украины

Справочник квалификационных характеристик профессий работников, 87 выпусков online.

Классификатор профессий 2007г.

В классификатор профессий уже внесены все правки, изданные после 2005 года

Бланки кадровых отчетов

Бланки всех основных отчетов, которые кадровик обязан сдавать в два фонда

Положения об отделах

Примеры положений об отделах, о приеме / увольнении, положения о персонале

Бланки трудовых приказов

Бланки самых распространенных приказов, необходимых в работе кадровику

Трудовые соглашения

Примеры различных видов трудовых соглашений для компаний разных сфер

↑ Наверх