Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Інформаційні матеріали
 3. Управління персоналом

Управління персоналом

 • Атестація
 • Атестація кадрів – це процедура визначення кваліфікації, практичних навиків, ділових якостей працівника і встановлення їх відповідності або невідповідності посади. За наслідками атестації персоналу ухвалюється рішення, що змінює або зберігає атестовованому посаду. Для кожного напряму діяльності необхідний свій, унікальний метод атестації персоналу. Приклади вже розроблених інструкцій, поради і рекомендації після правильної оцінки і управління персоналом читайте в цьому розділі.

 • Управління персоналом
 • Співробітники завжди є основою успіху будь-якої компанії. Ефективне управління персоналом - це позиція компанії на ринку, її фінансове зростання і значущість. Саме тому сьогодні проходить така кількість тренінгів з управління персоналом і всі вони затребувані серед HR-фахівців. Для того, щоб правильно управляти персоналом, лише особистих якостей менеджера мало. Потрібні знання в області менеджменту, методик ефективного управління і успішні приклади з досвіду інших управлінців.

 • Про HR-фахівців
 • Відділ кадрів займається не тільки пошуком і оцінкою кандидатів на вакансії, відкриті в компанії. Це і внутрішня мотивація, адаптація, тестування працівників, рекрутмент і хедхантинг, внутрішнє навчання і розвиток, управління персоналом і багато що інше.

  І хоч частина молодих фахівців вважають, що HR-фахівець – це просто людина, яка відповідає за підбір персоналу, на справі це далеко не так. Порядок серед співробітників, корпоративна культура, а головне – мотивація персоналу – ось основні завдання успішного HR-а на місці роботи.

 • Мотивація персоналу
 • Знайти гідного кандидата на заміщення відкритої позиції в компанії - це тільки половина справи. Далі необхідно забезпечити всі умови комфортної і якісної роботи не тільки для нових працівників, але і простимулювати до ефективної праці вже працюючих фахівців. Адже мотивація і управління персоналом є основним обов'язком кожного менеджера по персоналу. Проблема мотивації персоналу, як і управління персоналом, завжди була найважливішим і важчим аспектом в роботі менеджера по персоналу. Як правильно підібрати складені програми, чим мотивувати кожного співробітника, як визначити ступінь зацікавленості працівників в тому або іншому аспекті - про все це читайте в розділі "Мотивація персоналу".

 • Адаптація працівників
 • Професійна адаптація характеризується додатковим освоєнням професійних можливостей працівника, а також формуванням професійно необхідних якостей особи. В процесі адаптації працівник повинен не тільки пристосуватися до нового місця роботи і умов трудової діяльності, але і почати удосконалити свої ділові і особисті якості, необхідні в роботі. Програма адаптації працівника вважається успішною, якщо він результативно працює тривалий час, виконує всі вимоги, прописані в посадовій інструкції і положенні про відділ, а також має визнання з боку інших членів колективу. Адаптація входить в управління персоналом і є стратегічно важливою частиною роботи HR-фахівця.

 • Історії успішних впроваджень
 • У всіх компаніях середнього і великого бізнесу є працівники відділу працевлаштування, які постійно розробляють безліч кадрових документів, мотиваційних програм, сценаріїв корпоративних свят і т.д. Можливо, їх досвід допоможе Вам в роботі, прискорить процес пошуку правильного рішення або ідеальної програми. У цьому розділі зібрані приклади успішних напрацювань і програм інших HR-фахівців – мотиваційні програми, приклади положень, історії успішно проведених корпоративних заходів, матеріали про управління персоналом і багато іншого.

 • Корпоративна культура
 • Корпоративна культура є частиною управління персоналом і включає зведення найбільш важливих положень діяльності організації, визначуваних її місією і стратегією розвитку. У сукупності погляд на ці соціальні норми і цінності повинні розділяти більшість працівників – тільки тоді можна сказати, що корпоративна культура компанії створена на високому рівні. У цьому розділі зібрані аналітичні матеріали і ради з організації роботи офісу в цілому і кожного співробітника зокрема, а також приклади створення трудової атмосфери в інших компаніях.

 • Підбір персоналу
 • Майже у всіх фірм є відділ кадрів, який проводить первинний підбір кандидатів на те або інше місце роботи. Пошук резюме відповідних фахівців, первинний відбір і співбесіди – все це займає багато часу, а головне – зусиль, які, при неправильній методиці підбору фахівців, можуть просто не виправдати себе. Підбір аналітичних матеріалів і прикладів покликані допомогти менеджеру по персоналу прискорити процес успішного пошуку співробітників і подальшого управління персоналом.

 • Ведення кадрового обліку
 • Багато молодих фахівців в області підбору персоналу, кадрового обліку і управління персоналом не знають, де знайти відповіді на ті або інші питання, пов'язані з кадрами. Частина йде по допомогу до досвідчених фахівців, інші шукають поради з потрібних питань в мережі Інтернет. Щоб полегшити життя кадровику і стати максимально корисним ресурсом при веденні кадрового обліку на підприємстві, ми відкрили розділ "Ведення кадрового обліку". Тут Ви знайдете відповіді на багато питань, поради з складання посадових інструкцій, форм звітності і по веденню кадрового обліку загалом.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору