Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Директор

5 300 грн.
  9 ноября  Днепр
Категории:Руководство

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от года

Описание вакансии

Ми являємсясертифікованим агенством з наданням тимчасової роботи, яка вписанав Національний Реєстр Агенств Працевлаштування № 13268.Ми спеціалізуємося в сфері послуг орієнтовних на людей,що знаходяться в пошуку роботи. Ми пацюємо з великимикомпаніями, що ведуть свою діяльність по всій Республіці Польща.Ми будуємо якісні та міцні відносини між працівникамита роботодавцями, задовольняємо всі потреби нинішнього ринку праці,надаємо працівників з країн центральної та східної Європи, а такожРеспубліки Польша. Пропонуємо роботу в різних галузях: будівництво,промисловість, виробництво та ін.

Шукаємо директорадо свого відділення який знаходиться у м. Дніпро.

Вимагання:

вижча повнаосвіта досвідроботи — обов’язковий знання MS Office(Word, Excel) знанняпольської мови буде додатковою перевагоюстресостійкість, комунікабельність, самостійність, організованість,пунктуальність.

Обов’язки:

веденнявнутрішньої документації робота з клієнтами — консультування, інформаційний провід клієнта координованняприїзду працівника з України до Польщі пошуккандидатів по цілій країні, розміщення вакансій в інтернеті і в дозволених для цього місцях здійсненнядзвінків кореспонденціяз відділенням у Польщі через Скайп/Вібер/Мейл щоденназвітність про результати

Ми гарантуємо:

офіційнепрацевлаштування безкоштовнітренінги працяз 9:00 до 17:00 комфортний офісу м. Дніпро, пр.Слобожанський оплачувальнавідпуска службовийтелефон з оплачувальним абонаментом, ноотбук заробітнаплата: підстава 5300 грн + провізія за кожного кандидата.
Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх