Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Домашній сервіс
  5. Домробітниця
Відправити резюме

Домробітниця

Заблокована
12 000 грн.
 17 серпня  Київ 
Категорії:Домашній сервіс

Контакти

Телефон:+38 (093) 316-94-68

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Домробітниця в українську сім'ю з 2 дітьми (8 і 10 років), яка проживає в Туреччині. З/п 12000 грн в місяць. Умови: наявність закордонного паспорта обов'язково. Проїзд, проживання та харчування за рахунок роботодавця. Вимоги: виконавча, працьовита, відповідальна, бажано від 50 до 65 років. Обов'язки: підтримка порядку в квартирі, приготування їжі (3 рази на день), прання, прибирання, прасування. Робота постійна. Більш детальна інформація за телефоном або на співбесіді.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору