Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Харків
  4. Логістика, доставка, склад
  5. Грузчик-комплектовщик

Грузчик-комплектовщик

Заблокована
9 000 грн.
  2 травня  Харків 
Категорії:Логістика, доставка, склад
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Компания ООО «Витолюкс Дистрибуция» является национальным дистрибьютором на рынке строительных/отделочных материалов Украины.

Продукт, который компания на сегодня продает, это комплекс услуг: ликвидный ассортимент товаров, логистика, маркетинговые услуги, обучение.

Более 15 лет компания работает в сфере дистрибуции строительных материалов на рынке В2В и на сегодня успешно сотрудничает более чем с 3000 партнеров (традиционная розница, DIY, специализированные каналы).

Оперативная логистика и системные визиты менеджеров к партнерам, обеспечиваются силами 7 филиалов со своей складской, транспортной логистикой: Ивано-Франковск, Ровно, Винница, Киев, Одесса, Днепро, Харьков.

Склад находится на ул. Чугуевской (р-н базы Харьковметалл).

Требования:

  • Желание работать
  • Трудолюбие, выносливость, порядочность;
  • Желательно наличие водительских прав категории С;

Обязанности:

  • Разгрузочно-погрузочные работы
  • Сбор товара по накладным

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору