Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Кредитний експерт

6 500 грн.
 22 сентября  Львов

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Проект«Фінансовий брокер» (http://financebroker.com.ua/)— це новий підхід в сфері споживчогокредитування!

Ми пропонуємо нашим клієнтам привабливіумови споживчого експрес-кредитуваннявід ведучих 10 банків-партнерів, в більш,ніж 300 точках продаж (рітейл і немережевийроздріб по всій Україні)! Оформляємошвидкі і комфортні кредити!

А проактивним, комунікабельним іцілеспрямованим кандидатам ми пропонуєморозглянути нашу вакансію

Кредитнийексперт

та прийняти участь в конкурсному відборі!

Нашівимоги:

Вища / Неповна вища освітаДосвід роботи в сфері споживчогокредитування (бажано)Навики роботи в ПК: досвідчений користувачпакета MS OfficeВідмінне знання української і російськоїмови, грамотне спілкування

Нашізадачі:

продаж споживчих кредитів:консультування клієнтів,формування пакета документів по кредиту,взаємодія з банками через спеціалізованепрограмне забезпечення,по підсумкам періоду — консолідаціяданих і формування звітності

Перевагироботи в нас:

Офіційне працевлаштуванняГнучкий графік роботи (2/2, 5/2)Навчання: ми надамо вам всі необхіднізнання і навики для того, щоб ви отрималинову професію та стали успішним експертомз кредитування!Конкурентний рівень заробітної платиі можливість впливати на рівень власногодоходу (ставка+бонус)Наша система рейтингів дозволяє виявитиі по достоїнству оцінити кращих кредитнихекспертів!Дружній колектив і злагоджена роботав команді!
Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх