UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
 3. Вакансії в Києві
 4. Робота Маркетолог в сервіс з продажу автобусних квитків в Києві
 5. Маркетолог в сервіс з продажу автобусних квитків
Відправити резюме

Маркетолог в сервіс з продажу автобусних квитків

Заблокована
 28 травня  Київ 
Компанія: Агенція управлінських рішень «Свідомі»  (https://jobs.ua/company-agentsya-upravlnskih-rshen-svdom-1631931) (Всі вакансії)
Рубрики:Реклама, маркетинг, PR; Офісний персонал

Контакти

Контактна особа:Ольга Лис
Адреса:Науки 1/2

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Шукаємо талановитого маркетолога, що хотів би розвивати непрофільні сервіси для пасажирів, що купують квитки на нашому сайті.


Один із наших проєктів, це унікальний проект для України, який змінює рівень послуг у сфері пасажирських перевезень. Ми працюємо у тісному партнерстві з компанією "Київпассервіс", в управлінні якої знаходяться 24 автостанції Києва та області, включаючи Центральний автовокзал столиці.

В партнерстві ми реалізували "Розумний автовокзал" – це новітня система диспетчеризації автовокзалу, яка функціонує за принципами аеропорту. Вона включає онлайн-табло з усіма автобусними рейсами в реальному часі, автоматизовані системи безпеки та контролю, такі як шлагбауми з розпізнаванням номерів автобусів і турнікети з QR-кодами. Додатково ми пропонуємо широкий спектр послуг для пасажирів: камери схову, зарядні станції, кімнати для догляду за дитиною та точки самообслуговування для купівлі кави та снеків. Якщо ви вже відправлялись з Київського центрального автовокзалу ви вже могли зацінити рівень наших впроваджень!

Завдяки нашій співпраці з більш ніж 1000 перевізниками, ми розширюємо кордони подорожей для українців, надаючи можливість купувати квитки на безліч напрямків по Україні і Європі в кассі автовокзалу.

Ми створили новий стандарт якості та безпеки пасажирських перевезень в Україні.


Зараз ми шукаємо спеціаліста, який генеруватиме і втілюватиме ідеї з додаткових непрофільних сервісів для наших покупців (наприклад: додаткового страхування, додаткового багажу, відправка посилок, супровід дитини, продаж готелів та інше) Для нас немає обмежень, ви можете реалізувати самі сміливі ідеї!


ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ:

 1. Аналізувати ринкові тренди для впровадження нових сервісів, які задовольнять потреби пасажирів, генерувати ідеї нових сервісів.
 2. Готувати детальну презентацію для наглядової ради, що включає: опис переваг нового сервісу, аналіз ринку та конкурентів, пропозиції від підрядників, вартість підключення та реалізації сервісу, оцінка витрат на проект та прогнозований прибуток.
 3. Координувати роботи спеціалістів необхідних для запуску сервісів, контролювати процес реалізації проєкту, забезпечувати виконання задач у встановлені терміни і бюджети.
 4. Готувати регулярні звіти про виконану роботу та результати впроваджених рішень.

ЧОМУ ВАРТО ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ?

 • Відкрита та прозора комунікація з власниками, які завжди прислуховуються до аргументованої думки, підтримують самі креативні ідеї і налаштовані на розвиток.
 • Гнучке ставлення керівництва до онлайн/офлайн роботи. В більшій мірі необхідна присутність в офісі, однак за потреби, періодично, можлива віддалена робота.
 • Комфортний, безпечний енерго-, інтернето-незалежний офіс біля ст.м Деміївська.


 • ТАК ЯКИЙ ВІН, НАШ ІДЕАЛЬНИЙ КАНДИДАТ?
 • Креативщик, що здатен не тільки вигадувати, а й дотискати ідеї до реалізації.
 • Має за плечима досвід створення унікального продукту/послуги, що був реалізований. А ще краще, якщо зараз його копіюють і наслідують конкуренти.
 • Має досвід роботи в транспортних компаніях, турагенціях, маркетплейсах, чи інших компаніях в яких онлайн маркетинг тісно переплітається з офлайнмаркетингом.

Якщо ви маєте ідеї в даному напрямку, і знаєте що вам до снаги втілити ваші ідеї, то надсилайте резюме прямо зараз.

Резюме із супровідним листом «Чому я підхожу на цю позицію» розглядаються першочергово.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору