UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Одесі
  4. Робота МАЙСТЕР ЮВЕЛІР в майстерню відкритого типу. в Україні
  5. МАЙСТЕР ЮВЕЛІР в майстерню відкритого типу.
Відправити резюме

МАЙСТЕР ЮВЕЛІР в майстерню відкритого типу.

Заблокована
30 000 грн. + %
 22 червня  Одеса 
Компанія: СПД Барсук А.В.  (https://jobs.ua/company-spd-barsuk-av-212841) (Всі вакансії)
Рубрики:Дизайн, творчість; Виробництво; Людям з обмеженими можливостями

Контакти

Телефон: +38 (098) 152-02-00
Контактна особа:Олександр Володимирович

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:плаваючий графік роботи

Опис вакансії

Робоче місце для здатного ювеліра, зі знанням ювелірного мистецтва в майстерню. Майстерня в дуже прохідному місці 20 років роботи (великий торговий центр)! Прийом видача замовлень, (ремонт виготовлення) обговорення всіх умов і тонкощів ремонтує мого виробу або виробу прийнятого на виготовлення. Зарплата зазначена в оголошенні це не межа, багато залежить від ваших здібностей!

Оцінюйте будь ласка ситуацію сьогоднішнього дня. (воєнний стан, електроенергія) бо ці фактори теж впливають на вашу зарплату.

Офіційне оформлення.

Оплата % тільки з наших клієнтів, + до ваших замовникам або особистої роботи питань - претензій не буде, виконувати зможете ділитися не потрібно. Ви можете приймати своїх особистих клієнтів без обмежень.

Наявність свого інструменту вітається або надаємо при необхідності свій інструмент. Майстерня обладнана: верстак, освітлення, охорона, шліфовка з витяжкою, УЗМ (ультразвукова мийка) електронні ваги (0.01) і т.д .. Все основне обладнання є в наявності.

Сайт для ознайомлення. juvelir.od.ua

Вимоги: Пунктуальність! Акуратний зовнішній вигляд, спокійний, врівноважений характер, не п'ющий алкоголь. Якщо знань не вистачає підучимо.

Надаємо роботу для ювеліра з маленьким робочим стажем.

Зустріч за домовленістю. Пишіть в Л.С., VIBER, Телефонуйте з 11.00 - 20.00.

0981520200

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору