Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Львові
  4. Робота Менеджер по роботі з клієнтами в Україні
  5. Менеджер по роботі з клієнтами
Відправити резюме

Менеджер по роботі з клієнтами

Заблокована
  8 листопада  Львів 
Компанія: Українська мастеринг студія "Меломан"  (https://jobs.ua/company-ukranska-mastering-studya-meloman-1592441) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі, Офісний персонал, Людям з обмеженими можливостями

Контакти

Телефон: +38 (096) 594-11-98
Контактна особа:Юджин

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Доброго дня!

Ми шукаємо розумну та щасливу людину для спокійної, проте продуктивної, роботи в маленькому колективі. Чим займається наша компанія? Медіа виробництво. У нас теплий та світлий офіс з виглядом на парк. В нашому баченні - це дівчина з приємним голосом, котра шукає стабільну роботу на довгі роки. Основним завданням буде робота за комп’ютером та вихідні телефонні дзвінки. Якщо Ви маєте схильність до творчості, маркетингу чи бізнес переговорів - Ваша робота буде ще цікавішою. Було б добре, якби Ви володіли англійською або німецькою мовою. Будьте ласкаві вказати в резюме свій вік та досвід роботи, хоббі, надати контактний номер телефону та лінки на Ваші сторінки в соціальних мережах, складіть список прочитаних Вами книг, а також не забудьте про бажаний рівень заробітної плати.

Обов’язки:

  • створення та оновлення бази потенційних клієнтів;
  • sms та email інформування клієнтів, вихідні дзвінки;
  • моніторинг соціальних мереж та онлайн платформ;
  • інші поточні.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору