Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Менеджер відділу

 14 ноября  Днепр
Компания:Скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-1572380) (Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Менеджер відділу "Торговельний зал"

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торговельних компаній. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Компанія була заснована у 2003 році. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» представлена 26 торговельними центрами: 23 класичними центрами оптової торгівлі «METRO» у найбільших містах України — Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Миколаєві, та двома магазинами для роздрібних торгівців «Бери-Вези» у Тернополі та Луцьку. На сьогоднішній день компанія об'єднує близько 3000 співробітників.

Ми пропонуємо взяти участь в конкурсі на заміщення вакантної посади

Менеджера відділу «Торговельний зал» у Торговельному Центрі № 14

Ми шукаємо:

відповідальних, уважних та енергійних кандидатів, що вміють працювати в команді та поважати клієнтів. Перевагою є досвід роботи у торговельних мережах.

Посадові обов'язки

Оформлення замовлення товаруРобота з постачальниками (документація, прийом товару, возврат товару) Контролює стан товарного запасу та строки реалізації товаруВживає заходи щодо прискорення обігу товару, усунення товарних втратОрганізовує ефективну роботу свого відділуСпілкування з клієнтами, виявлення їх потреб, зауважень та побажань

Вимоги до кандидатів

Середня або вища освіта;Від 1 року досвіду в роздрібній торгівлі;Знання асортименту товара, постачальників;Високі комунікативні здібності, вільне володіння українською і російською мовамиЗнання та вільна робота з офісними програмами (Word, Excel, Outlook)

Ми пропонуємо

офіційне працевлаштування згідно з КЗпПУ;стабільну заробітну плату та гідний соціальний пакет;медичне страхування, харчування;можливості для навчання та побудови кар'єри.

Контакти:

м. Дніпро, Запорізьке шосе,63


Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх