Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Обвалювальник м’яса та птиці

10 000 грн.
 22 сентября  Львов

Требования

Образование:средне-специальное
Опыт работы:от года

Описание вакансии

Обвалювальник м’яса та птиці.

Вимоги:— Від 1 років досвіду роботи м’ясником.— Досвід роботи на обвалюванні м’яса.— Відсутність проблем зі здоров’ям.— Знання анатомічної будови туш; зчленування кісток скелета і розташування м’язової, жирової й з'єднувальної тканин; нормативів виходів обвалованого м’яса і шпига; правила заточування і виправлення ножів та правил користування захисними пристосуваннями.— Акуратність, точність.

Посадові обов’язки— Обвалка туш і частин туш худоби та птиці.— Оброблення вручну або на механічними пилами туш, напівтуш, четвертин на частини (відруби) для обвалки м’яса.— Відділення м’язової, жирової та сполучної тканин від кісток, зберігаючи відруб, по можливості, цілим і придатним для виробництва різних м’ясопродуктів.— При обробленні туш зрізає шпиг, готує окороки й інші частини туші шляхом надання їм відповідної форми. — Проводить заточування і виправлення ножів, механічних пилок.

Графік роботи:З 08:00 до 18:00 (пд-сб). Неділя — вихідний.

Компанія пропонує:— Стабільну роботу;— Високу стабільну заробітну плату від 10000 грн. залежно від виробітку (тонажу);

Навчання персоналу;— Приємний колектив;— Забезпечення фірмовим одягом.Зацікавлених просимо звертатись по телефону 067−50−99−113

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

↑ Наверх