Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Одеса
  4. IT, WEB фахівці , Наука, освіта, переклади
  5. Преподаватель робототехники и механики

Преподаватель робототехники и механики

Заблокована
 15 травня  Одеса 
Категорії:IT, WEB фахівці, Наука, освіта, переклади
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Умение организовать урок, ответственно относиться к качеству проведения урока, умение терпеливо и уважительно общаться с детьми, умение объяснить сложное простыми словами, желание быть для них тренером и помощником.

Условия работы: Постоянная работа в клубе робототехники по адресу Костанди 199. С сентября по май график работы: Среда-Пятница с 15:00 до 19:30, Суббота и Воскресенье с 10.00 до 18:00. Не обязательно находиться все это время в клубе, можно приходить только на свои занятия или чтобы подготовится к занятиям. Летний график будет другой — обсудим на собеседовании. Зарплата — 6000грн+бонусы. Первый месяц — испытательный срок.

Обязанности: Проведение уроков по робототехнике Wedo, Mindstorms Ev3 и механике для детей 3−7 классов по специально разработанной программе. Всему обучим — главное компьютерная грамотность, любовь к техническим специальностям и к детям:)

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору