Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Запоріжжя
  4. Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Продавец-консультант

Продавец-консультант

Заблокована
8 000 грн.
  7 серпня  Запоріжжя 
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі

Контакти

Телефон:+38 (096) 194-87-87
Контактна особа:Наталья
Адреса:Центральный бульвар, 20
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Продавец-консультант салона керамической плитки и ламината.

Требования к консультанту: опрятный внешний вид, грамотная речь, умение слушать и понимать клиента, выяснять его потребности, быть корректным, вежливым, честным. Так же имеет значение способность к обучению, владение базовыми компьютерными программами и умение считать.

Желание развиваться и целеустремлённость.

Условия работы: Полная занятость, пятидневная рабочая неделя с 9 до 19, сб-вс с 9−00 до 18−00, график «плавающий», выходные по согласованию.

Обязанности: Работа с клиентами, подбор и предложение продукции соответсвующей предназначению, запрошенной палитре, ценовому сегменту и т.д. Оформление заказов, контроль своевременной доставки, ценовой политики, актуальности коллекций. Соблюдение порядка в салоне и на рабочем месте.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору