Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Провідний економіст в Києві
  5. Провідний економіст
Відправити резюме

Провідний економіст

Заблокована
 16 листопада  Київ 
Категорії:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

Контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал» на постійну роботу терміново потрібен Провідний економіст з планування. Досвід роботи за спеціальністю, вміння розробляти бюджети та фінансові плани; знання базових основ ведення бухгалтерського та податкового обліку; вміння працювати на ПК з ресурсами MS Offise Online, Word, Excel тощо. Резюме на E-mail.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору